ŠKOLNÍ ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Školní zájmové kroužky fungují v měsících říjen – květen. Přihlašování přes rezervační systém během září. Odkaz bude zpřístupněn. Výběr peněz za kroužky bude realizován přes školní online pokladnu.

Předběžná nabídka kroužků je zveřejněna v buletinu Kateřinka.

Cena kroužku za celé období (říjen – květen) je u 60 min. 2.000,- Kč; u 90 min. 3.000,- Kč, u 120 min. 4.000,- Kč.

Keramika 3.500,- Kč

Bruslení 2.500,– Kč

Pěvecký sbor Kateřinka 700,- Kč

Divadelní soubor Hamlet přijímá nové členy
Dřímá v tobě herecký talent? Chceš (si) s námi hrát, stát se hvězdou a zazářit na prknech, která znamenají svět? Přijď mezi nás. Akční cena tohoto kroužku je 1250,- Kč.

KROUŽKY – PŘIHLAŠOVÁNÍ

Aktuální nabídku kroužků – ceny, časy a lektory jednotlivých kroužků naleznete v Kateřince.

Elektronický systém přihlašování do školních kroužků je připraven. Online přihlašování bude přístupné ve dnech 16. – 24. září.

! DŮLEŽITÉ !
V elektronické přihlášce vždy uveďte jméno a příjmení dítěte, email, na který Vám přijde potvrzení, a do zprávy pro učitele napište třídu, do které dítě chodí.

Úhrada kroužků bude probíhat bezhotovostně přes školní online pokladnu. Zkontrolujte si výši kreditu, aby pokryla nejen úhradu již plánovaných akcí (sešity, družina, dravci, …) ale i zapsaných kroužků.

MIMOŠKOLNÍ KROUŽKY

Věda nás baví

Věda nás baví o.p.s. otevírá kroužek v ZŠ Ke Kateřinkám – úterý, čas 14:00 – 15:00, přihláška zde.

Olymp Florbal

Nabídka pátečního kroužku Florbalu pro děti 1. stupně. Letáček zde.

Karate – Sport club K3

Sportovní kroužek mladých karatistů přijímá další zájemce.

• Propagační video zde.
  • Termíny tréninků zde.