TVOŘIVÁ KATEŘINKA NANEČISTO

Cílem projektu Tvořivá škola Kateřinka nanečisto je v průběhu druhé části školního roku ukázat dětem – budoucím prvňáčkům a jejich rodičům, jak vypadá v naší škole vyučování, jaké prostory máme k dispozici.

Postupně se děti i rodiče seznámí se zásadami činnostního učení, které tvoří základ výuky zejm. těch nejmenších školáků.
Kromě toho si budou moci děti navštívit školní družinu, seznámí se se školním počítačem i interaktivní tabulí.
Rodiče budou mít možnost aktivity svých dětí sledovat (není povinné) a přítomnost vedení školy jim umožní zjistit vše, co je v souvislosti se vstupem dítěte do školy zajímá.

Rodiče se nemusejí objednávat, „Tvořivka“ je otevřena pro všechny.

VŽDY DRUHOU STŘEDU V MĚSÍCI (od ledna do června) SE NA VÁS TĚŠÍME VŽDY V  16,00 hod.
(používejte hlavní vchod z ulice Ke Kateřinkám, pokud není uvedeno na pozvánce jinak).

TŠN aneb Sportovní závod rodinných týmů

Zveme všechny děti a jejich rodinné příslušníky na školní hřiště.

Rodičům nabízíme jedinečnou možnost poměřit své síly s vlastními dětmi. Netradiční disciplíny jsou pro vás připraveny tak, aby se jich mohl účastnit každý.

Ve středu 29. května 2024 od 16.00 do 18.00 hodin.

Těšíme se na Vás.
Tvořivá škola nanečisto

Zveme všechny předškoláky na ukázku práce ve škole.

„Vyučování“ začne přesně v 16,00 hod a bude trvat 45 minut. Rodiče se mohou jít projít, něco si zařídit, obstarat si nákup …

Ve středu 15. května 2024 od 16.00

Použíjte vchod do školy z ulice Tererova. Bude otevřeno 15 minut před začátkem akce.
Tvořivá škola nanečisto

Zveme všechny předškoláky a jejich rodiče na ukázku práce ve škole. Tentokrát nás čekají tři dílny – Logico Piccolo, práce s interaktivní tabulí a počítač je kamarád

Ve středu 13. března 2024 od 16.00

Použíjte vchod do školy z ulice Ke Kateřinkám. Bude otevřeno 15 minut před začátkem akce.
Tvořivá škola nanečisto

Zveme všechny předškoláky a jejich rodiče na ukázku Hejného matematiky.

Ve středu 14. února 2024 od 16.00

Použíjte vchod do školy z ulice Tererova. Bude otevřen 15 minut před začátkem akce.

TVOŘIVKA NANEČISTO – TERMÍNY

• 10. ledna